Kaderníctvo HairLine

Sme odborníci na vaše vlasy a to nás baví!

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 09:00 - 18:00
Utorok 09:00 - 18:00
Streda 09:00 - 18:00
Štvrtok 09:00 - 18:00
Piatok 09:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Nedeľa Zatvorené

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.

Sme entuziastický tím ľudí, ktorých spája jedna vášeň - a tou sú vlasy.


Kaderníctvo HAIRLINE vzniklo v roku 2002 a má za sebou bohatý rad skúseností. Robíme ľudí krajšími a teda aj šťastnejšími - snažíme sa o spokojnosť každého zákazníka a najmä o jeho krásne a zdravé vlasy.

Náš profesionálny tím sa pravidelne vzdeláva - v technikách farbenia a strihu, pretože veríme, že je dôležité rozumieť nášmu kaderníckemu remeslu. Sme odborníci na vaše vlasy a to nás baví!

Kaderníctvo Hairline, Bratislava poskytuje kvalitné kadernícke služby v priateľskom prostredí za prijateľné ceny, dostupné všetkým vekovým kategóriám ľudí, ktorých životné aktivity sú rôzne. Ná

š kadernícky tím je schopný profesionálne obslúžiť a uspokojiť potreby a nároky všetkých klientov - od malých detí, cez dospievajúcu mládež, dospelých v produktívnom veku ale aj seniorov.

Kaderníctvo Hairline poskytuje zákazníkovi kvalitný kadernícky servis vďaka školenej profesionalite našich kaderníkov a štylistov, ktorých výsledky sú denné (komerčné) účesy s ľahkou starostlivosťou, módne či extravagantné, alebo klasické konzervatívne účesové štýly.

V Kaderníctve Hairline dostanete vždy kvalitné a individuálne ošetrenie, starostlivosť a úpravu vašich vlasov v príjemnom komfortom prostredí s občerstvením ( v cene).

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.