Kozmetika JANKA

Byť krásnou je voľba.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 - 17:00
Utorok 10:00 - 17:00
Streda 10:00 - 17:00
Štvrtok 10:00 - 17:00
Piatok 10:00 - 17:00
Sobota na objednávku
Nedeľa Zatvorené

Kozmetický salón Janka v Banskej Štiavnici ponúka širokú škálu služieb ohľadom starostlivosti zdravia a krásy vašeho tela.


Ponúkame kozmetické a manikérske služby ako napr.

Masáž tváre, krku a dekoltu, Permanentný make-up, hĺbkové čistenie, mikromasáž očného okolia, úprava obočia, farbenie rias a obočia, 3D riasy, trvalá na riasy, gelové a akrylové nechty, klasická a wellness manikúra, japonská a wrap manikúra, parafínové zábaly na ruky a tvár.


Permanentný make-up - Trvalé líčenie, permanentné tetovanie, Mikropigmentácia


Ak chcete vyzerať dobre, ale pritom prirodzene, trápi vás nedostatok času alebo vás líčenie zaťažuje, máme pre vás riešenie v podobe permanentného makeupu (tzv. Mikropigmentácia).

Permanentný make-up (teraz akcia na vláskování) je metóda dočasné pigmentácia pokožky, ktorá na dobu 2-5 rokov umožní zabudnúť na denné líčenie. Jedná sa o implantácii farebných pigmentov pomocou špeciálnych ihiel do okrajovej vrstvy pokožky (epidermis).

Pomocou permanentného make upu možno skrášliť: obočie, pery, očné linky horné a dolné - prirodzený spôsobom.

 
Permanentný make-up - výhody

Vďaka permanentnému make-upu vyzeráte stále upravene. Ak sa líčite denne, alebo ak Vás naopak obťažuje sa niekoľkokrát denne upravovať, permanentný make-up Vám ušetrí čas.

Ak nosíte okuliare, kontaktné šošovky alebo ste alergická na líčidlá, permanentný make-up je pre Vás nielen vhodný ale hlavne bezpečný. Permanentný make up Vám umožní vyzerať dobre pri športe, pobyte v prírode i pri vode.

Ak sa Vám trasú ruky z dôvodu artritídy, následkom ochorenia či úrazu prichádzate o vlastné chĺpky, zostali Vám jazvy, trpíte vitiligom alebo alopéciou, permanentný make-up Brno Vám môže pomôcť zamaskovať nepríjemné následky.

Permanentný make-up dokáže podčiarknuť krásne črty vašej tváre a skryť jej nedostatky. Pri permanentným make-upu sa prírodné farbivo dostáva 2mm pod kožu. Zákrok sa robí špeciálnym prístrojom pomocou jemnej ihly.

Je minimálne bolestivý vzhľadom k používaniu špeciálnych anestetík. Pracujeme s pomôckami na "jedno použitie", v rúchu a rukaviciach, aby sme zamedzili vzniku infekcie. Zákrok trvá približne 1 až 2 hodiny podľa náročnosti a typu úpravy tváre. Rovnakým spôsobom je možné skrášliť Vaše telo tetovaním motívov.


Pracujem s kozmetikou zn. Janssen cosmeceutical a pri gelových nechtoch používam nepálivý antialergický gel aj pre citlivejšie zákazníčky. 

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.