Masážny a kozmetický salón Havenly

Práca s ľuďmi, bola vždy naším poslaním.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi tvorí základ našich služieb.


S našimi odbornými znalosťami a päť hviezdičkovými skúsenosťami  vieme ako Vášmu telu uľaviť od bolesti a dopriať dokonalý relaxačný zážitok. Po návšteve v našom masážnom salóne sa bude vaše telo cítiť oddýchnuté, plné nových síl, ktoré plnohodnotne využijete pri každodenných povinnostiach. Okrem masážnych terapií si u nás môžete dopriať omladzujúce, hydratačné či iné pleťové ošetrenie spojené s masážou tváre, hlavy a oblasti dekoltu.

 

Pracujeme s veľmi kvalitnou, prírodnou kozmetikou, ktorá má vysoký obsah výživných látok,  pleť hydratuje a dodá jej dokonalý omladzujúci efekt. Procedúry pre pleťové ošetreniealebo telové ošetrenie sú navrhnuté tak, aby dopriali Vašej pokožke to najlepšie.

 

PROCEDÚRY

Masážne terapie

Vychutnajte si dokonalý zážitok z oddychu pri masáži, počas ktorej si nie len oddýchnete ale aj načerpáte nových síl a zbavíte sa bolesti zo stuhnutého svalstva.

 

Telové ošetrenia

Doprajte svojmu telu to najlepšie telové ošetrenie, ktoré vráti vašej pokožke pružnosť a sviežosť. Vďaka výživným peelingom bude vaša pokožka opäť zamatovo hebká.

 

Pleťové ošetrenia

Použitím tej najluxusnejšej kozmetiky, ktorá  regeneruje bunky, hydratuje a dodáva pleti pružnosť, vrátime vašej pokožke opäť jej mladistvý vzhľad.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.